Biz Kimiz


Biz Kimiz

Bilişim Sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz, e-ticaret sistemleri, dijital pazarlama, dijital PR, matbaa hizmetleri gibi geniş bir destek ağı ile Adexsoft markası olarak hizmet vermektedir.

Yazılım ve Reklam konusundaki bilgi ve tecrübemiz ile başarılı projelere imza atmış olan ekibimiz birçok tanınmış markaya çözüm ortaklığı sunmamıza imkân sağlamıştır. Adexsoft ile, ülkemizin ilk e-ticaret sitelerinin bir çoğunun yazılımını hazırlamış, sektörde yeni ve eski olan bir çok firmaya reklam hizmeti vermiş ve bütün bu çalışmalarda elde ettiğimiz ar-ge ve deneyim ile iş ortaklarımıza her zaman daha iyi hizmet vermeyi bir ilke olarak benimsemiş bulunmaktayız.

Ayrıca Google Türkiye Partneri olarak yazılım ve reklam ağında kendimizi daha hızlı geliştirerek iş ortaklarımıza daha kaliteli hizmetler sunuyoruz. Google reklam hizmetlerimizi Google Türkiye ile beraber yürütüyor ve ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel çözümler üretiyoruz.

Yazılım ve reklam geliştirmelerimizde iş ortaklarımızın beklentilerini analiz ediyor ve bu beklentileri esas alıyoruz.  İş ortaklarımıza, hedeflerini gerçekleştirme sürecinde, rekabet güçlerini artıracak, e-ticaret sektöründe söz sahibi olmalarını sağlayacak, kaliteli, gelişmiş çözümler sunuyoruz.

Hizmette devamlılık, faaliyetin sürekliliği, gelişime açık, modern bir anlayış noktasındaki başarı ve gayretimiz teminatımızdır. “ Geleceğiniz için siz hayal edin biz yazalım” sloganıyla, iş ortaklarımız için iyi bir partner, verimli bir çözüm ortağı, sektöre yön veren global bir marka olmayı hedefliyoruz.24 Saat / 7 Gün DestekTelefonla Destek Hattı

Telefonda sabah 10:00 aksam 18:00 saatleri arasında destek alabilirsiniz24 / 7 Ticket (Mail)

24/7 E-Mail yoluyla destek alabilirsiniz.

READ MORE